Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0
Jānis Pārums

Baltijas labākie snovbordisti pulcēsies Igaunijā

Sestdien, 9. martā visi labākie Baltijas snovbordisti pulcēsies Igaunijā, Kūtsemaē snovborda parkā, lai kopīgi pavadītu labu dienu uz kalna un nosvinētu jau kārtējo "Volcom Peanut Butter Rail Jam" (PBRJ) Baltijas posmu! Volcom PBRJ snovborda tūre ceļo pa visu Pasauli un Eiropu, lai apvienotu labākos konkrētā reģiona snovbordistus vienā lieliskā sesijā uz kalna!

Pasākuma formāts ir ļoti vienkāršs – 20 minūtēs Tev jāparāda viss, ko proti uz trīs dažādiem slaidiem. Pieci labākie braucēji no katras grupas tiek uzaicināti uz lielo Eiropas Volcom PBRJ finālu, kas 30. martā notiks Avoriaz, Francijā! Labākie no Eiropas fināla tiek uzaicināti uz Pasaules Volcom PBRJ čempionāta finālu, kas notiks 20. aprīlī Mamooth Mountain, ASV!

Sacensību dalībnieki tiks iedalīti četrās grupās: zēni jaunāki par 15 gadiem, vīri virs 16 gadiem, dāmu grupa un PRO grupa. Šim pasākumam nav reģistrēšanās maksa, kas nozīmē tikai vienu – nekas neattur Tevi piedalīties! Papildus tam, bezmaksas ēdieni un dzērieni, kā arī neskaitāmas balvas un pārsteigumi.

Pieci labākie no katras grupas iegūs balvas no Volcom. PRO grupā labākie trīs saņems naudas balvas: 1. vieta - 150 eiro, 2. vieta - 100 eiro un 3. vieta - 50 eiro.

Visa informācija par pasākumu: I-Veikals - BOARDS.LV

 

2013-03-06 11:17

Nākamais: VSB piedāvā "Žalgiris" – "Real" Eirolīgas TOP 16 maču Kauņā