ICE COURT sporta segumi

ICE COURT sporta segumi

Latvijas Inline Hokeja Centrs, sadarbojoties ar SIA "Westbūve", pārstāv vienu no lābākajiem sporta segumu ražotājiem ICE COURT.

ICE COURT LLC dibināts 1998.gadā ASV. Kopš tā laika uzņēmums ir piegādājis segumus vairākiem Pasaules Čempionātiem Eiropā un Ziemeļamerikā. Tāpat daudzu Valstu vietējie čempionāti tiek aizvadīti uz šiem segumiem. Šo gadu gaitā ICE COURT LLC ir kļuvis par vadošo speciālistu, kas ražo un piegādā grīdas segumus dažādiem rolleru sporta pasākumiem un sacensībam. Simtiem šādas grīdas ir pārdotas visā pasaulē. Līdz šim neviens cits ražotājs nav spējis izstrādāt un izgatavot labāku segumu priekš daiļslidošanas, mākslas slidošanas, ātrslidošanas, atpūtai ar skrituļslidām un inline hokejam. Skrituļslidu sporta veidu grīdas klājumi ir visspecīgākie un izturīgākie segumi. Tiem ir jābūt izturīgiem pret hokeja nūju sitieniem un jāiztur lielas slodzes, kas rodas spēlētajiem traucoties lielā ātrumā ar skrituļslidām, veicot bremzēšanas un pagriezienu manevrus. Publiskās slidotavās pa segumiem pārvietojās simtiem cilvēku ar skrituļslidām, virzoties vienā virzienā un pārsvarā pa vienu un to pašu trajektoriju. Skrituļslidu sporta veidu grīdām ir jābūt monolītām, bez ievērojamām šuvēm un ļoti gludām. Līdz šim Polipropilena zinātnē un industrijā vēl neviens konkurents nav sasniedzis iepriekš uzskaitītās īpašības labāk par ICE COURT. ICE COURT segumu izcilā kvalitāte ir apliecinājums tam, ka šīs grīdas tiek izmantotas arī citu sporta veidu spēlēm : basketbols, volejbols, lakross, hokejs ar bumbiņu, futbols, airobika un fizkultūta. ICE COURT grīdas arī tiek izmantotas privātmaju pagalmu un piebraucamo ceļu izbūvei.

ICECOURT piedāvā 4 veidu sporta segumus:

MultiSport

„Multi Sport” ir virsmas segums, kas tiek salikts no cietām un izturīgam flīzēm. Šis segums ir paredzēts skrituļslidu sporta veidiem, bet tāpat uz tā var nodarboties ar bumbu sporta veidiem un ikdienas fizkultūru. Šis klājums ir izstrādāts vadoties pēc daudz un dažādu sporta bāzu operatoru prasībām. Grīda vienlīdz labi kalpo gan skrituļslidu sporta veidiem, gan citiem sporta veidiem. ICE COURT „Multi Sport” plāksnes ir smagākās un blīvākās šajā industrijā, kas liecina par izejmateriālu kvalitāti un izturību

 i4.tiesraides.lv i4.tiesraides.lv 

IceCourt Exxess

Vienīgā grīda, kas ir izstrādāta tikai inline hokejam. Plāksnes pieguļ viena otra bez mazākās šuves vai spraugas, lai ripa slīdētu bez šķēršļiem. Savienojuma šuves ir perfektas. Tas padara ICE COURT grīdu par visātrāko skrituļsidu segumu, kas paātrina inline spēli.

IceCourt Outdoor

Stingra un nelokāma plākšņu virsma, kura spējīga izturēt skarbus laikapstākļus un skrituļslidu sporta veidus. Grīdas savienojumu vietas un speciālas šuves ir izstrādātas straujām temperatūras svārstībām. Gludā virsma ļauj uz šī seguma nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Šo segumu var klāt kā pagaidus vai pārvietojamu inline hokeja laukumu. Ziemas laikā uz šī grīdas var klāt ledus segumu.

IceCourt Pro

„Pro” segums ir projektēts, lai pēc iespējas tuvinātu inline slidošanas un ripas kontroles iespējas ledus hokejam. Arī šis segums ir izstrādāts ar iespēju ziemas laikā to atstāt uz pamata seguma un iesaldēt ledū. Klājums ļauj attīstīt ātru slidošanas ātrumu un perfektu ripas slīdamību. Līdz ar to ir panākts, ka inline hokeja spēle ir pietuvināta ledus hokejam.

Tev jābūt autorizētam,

Turnīra tabulas

Augstākā līga

Amatieru līga

IIHF Pasaules Čempionāts 1 Divīzija

Kalendārs

Informatīvais atbalsts

Facebook.com


Draugiem.lv