Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
 • Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam
  13:04 Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam(1)
  Pārsteigumiem un sāpīgām neveiksmēm bagāts izvērtās Latvijas čempionāts spīdvejā, kurā redzējām visu mūsu spīdveja tuvāko un nedaudz tālāko rezervi. Titulus pirmo reizi karjerā ieguva Jevgeņijs Kostigovs starp pieaugušajiem un Artjoms Trofimovs starp junioriem.
 • Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  21.sep. Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  Nedēļas nogalē risināsies šajā sezonā pēdējās spīdveja sacensības Latvijā - vispirms sestdien CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Baltijas spīdveja līgas (BSL) pēdējais posms, bet svētdien Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā Latvijas atklātais čempionāts. Latvijas spīdvejam šogad paliek 55 gadi, jubilejas sezona aizvadīta ar panākumiem Polijas Nice līgā un starptautiskajā arēnā (trīs bronzas medaļas junioriem Eiropas mērogā), ar Rīgas spīdveja atdzimšanas turpināšanu, bet tagad sezonai tiks pielkts punkts ar skatu tuvākajā nākotnē - proti, gan BSL pēdējā posmā, gan Latvijas atklātajā čempionātā redzēsim praktiski visus mūsu jaunos spīdvejistus.
 • Ļebedevs soli no uzvaras Nice līgas finālā, jaunie spīdvejisti izceļas Polijā un Somijā
  17.sep. Ļebedevs soli no uzvaras Nice līgas finālā, jaunie spīdvejisti izceļas Polijā un Somijā
  Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā finālmačā Andžeja Ļebedeva pārstāvētais Ribņikas ROW apmēram 14 (!) tūkstošu skatītāju klātbūtnē savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Ļubļinas komandu "Speed Car Motor" un spēra soli tuvāk uzvarai un ceļazīmei uz Ekstralīgu, savukārt Latvijas jaunie un pavisam jaunie spīdvejisti izcēlās sacensībās Polijā un Somijā.
 • Mihailovam - punkts līdz goda pjedestālam, Ļebedevs - aiz desmitnieka, "Auseklis" - otrais Vārkausā
  15.sep. Mihailovam - punkts līdz goda pjedestālam, Ļebedevs - aiz desmitnieka, "Auseklis" - otrais Vārkausā(5)
  Pagājušā gada Latvijas junioru čempions spīdvejā Oļegs Mihailovs tikai par vienu punktu atpalika no trešās vietas Eiropas U21 junioru čempionāta finālā, Andžejs Ļebedevs ieņēma tikai 15. vietu vietu Eiropas čempionāta pēdējā finālposmā, bet Rīgas IK "Auseklis" spīdvejisti ieņēma otro vietu Baltijas spīdveja līgas priekšpēdējā posmā.
 • Mihailovs - Eiropas U21 finālā, "Jaunība" un "Auseklis" - Baltijas līgā
  15.sep. Mihailovs - Eiropas U21 finālā, "Jaunība" un "Auseklis" - Baltijas līgā(3)
  Šovakar Štrālzundes mototrekā Vācijā risināsies U21 Eiropas čempionāta fināls, kurā piedalīsies daugavpilietis Oļegs Mihailovs, savukārt Vārkausas mototrekā Somijā jaunie spīdvejisti no Daugavpils "Jaunības" Ernests Majušonoks un Elvis Avgucevičs, kā arī Rīgas IK "Auseklis" puiši Rūdolfs Sproģis, Ričards Ansviesulis un Kristers Lumanis nedēļas nogalē piedalīsies Baltijas spīdveja līgas priekšpēdējā posma sacensībās (risināsies arī individuālās sacensības, kurās piedalīsies arī daugavpilietis Daniils Kolodinskis).
 • Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā
  15.sep. Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā(2)
  Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs pirms pēdējā finālposma, kas šovakar risināsies Hožuvas mototrekā Polijā, jau ir nolicis savas pilnvaras, taču Andžeja sekmīgais sniegums pēdējos Nice līgas mačos Ribņikas ROW komandā un starptautiskās sacensībās ļauj domāt, ka pēdējā posmā viņš atgādinās par sevi.
 • Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā
  12.sep. Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā
  Spīdvejā braucējiem rēķina gan caurmērā vienā mačā, gan vienā braucienā atvesto punktu skaitu, kas liecina gan par viņu stabilitāti, gan meistarību. Visās trijās Polijas spīdveja līgās - Ekstralīgā, Nice līgā un 2. līgā - nosaka ne tikai katras kārtas simbolisko septiņnieku, bet katrā mačā braucējiem tiek liktas arī atzīmes un šajā ziņā starp labākajiem Nice līgā ir divi Daugavpils "Lokomotīves" motobraucēji - zviedrs Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs.
 • Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā
  09.sep. Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā
  Daugavpils "Lokomotīvei" neizdevās tikt Polijas Nice spīdveja līgas finālā, taču Latvijas spīdvejs tajā būs pārstāvēts - finālā iekļuva Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Ribņikas ROW komanda (Andžejs līdz sezonas beigām aizdots šai komandai no Vroclavas "Betard Sparta"). ROW pusfināla atbildes mačā savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Gņezno komandu (pirmais mačs - 45:45) un finālā tiksies ar Ļubļinas "Speed Car Motor".
 • "Lokomotīve" otro reizi trešā Nice līgā
  09.sep. "Lokomotīve" otro reizi trešā Nice līgā(4)
  Ceturto gadu pēc kārtas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda iekļuva Polijas Nice spīdveja līgas finālčetriniekā un otro reizi piekāpās pusfinālā, ieņemdama dalītu 3. vietu. Divreiz daugavpilieši ir arī uzvarējuši. Laba stabilitāte augstā līmenī.
 • Ļubļinā - tikai formalitāte? Padošanās nebūs
  08.sep. Ļubļinā - tikai formalitāte? Padošanās nebūs
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda šodien Ļubļinā aizvadīs Polijas Nice līgas pusfināla atbildes maču ar vietējo "Speed Car Motor" komandu. Pirmajā mačā Daugavpilī zaudējums ar 43:47 un tāpēc daudzi uzskata, ka atbildes mačs būs tikai formalitāte. Proti - Ļubļina jau praktiski finālā.
 • Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam
  03.sep. Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam
  Andžejs Ļebedevs bija viens no labākajiem Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā pusfinālmačā Ribņikas ROW komandas rindās un sekmēja neizšķirta iegūšanu Gņezno - 45:45. Pirms atbildes mača savā mototrekā ROW komanda spērusi soli tuvāk kārotajam finālam.
 • Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais
  02.sep. Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais(1)
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas somu braucējs Timo Lahti kļuva par "Night of the fight" sacensību uzvarētāju Klopenburgas mototrekā Vācijā, bet Andžejs Ļebedevs ieņēma 4. vietu.
 • Spīdveja "bronzas" gads - Latvijas junioru izlase trešā labākā Eiropā
  01.sep. Spīdveja "bronzas" gads - Latvijas junioru izlase trešā labākā Eiropā
  Tā vēl nekad nav bijis - vienā sezonā Latvijas spīdvejistiem ir trīs bronzas medaļas dažādās Eiropas līmeņa sacensībās. Latvijas junioru spīdveja izlase otro gadu pēc kārtas ieguva bronzas medaļas Eiropas čempionātā, kas tikai vēlreiz apliecina, cik lielas ir mūsu iespējas šajā motoru sporta veidā.
 • Peteram Ljungam pietrūka palīgu. Šodien - junioru kārta
  01.sep. Peteram Ljungam pietrūka palīgu. Šodien - junioru kārta
  Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā pusfinālmačā Daugavpils "Lokomotīve" savā mototrekā ar 43:47 zaudēja regulārā čempionāta uzvarētājai Ļubļinas "Speed Car Motor" komandai. Atbildes mača Ļubļinā - 8. septembrī.
 • "Loko" - Nice līgas pusfināls, Rīgas junioriem - debija Eiropā
  29.aug. "Loko" - Nice līgas pusfināls, Rīgas junioriem - debija Eiropā
  Jau šo piektdien Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda aizvadīs Polijas Nice spīdveja līgas pirmo pusfinālu - plkst. 19 savā mototrekā "Loko" uzņems regulārā čempionāta uzvarētāju Ļubļinas komandu "Speed Car Motor". Tik pēkšņas izmaiņas pusfinālu kalendārā neļaus mums sestdien Eiropas pāru čempionāta finālā Brovstā (Dānija) piedalīties ar labākajiem motobraucējiem un līdz ar to tika nolemts uz pāru finālu sūtīt abus pašreiz labākos jaunos Rīgas IK "Auseklis" spīdvejistus.
 • "Lokomotīve" iebrauc pusfinālā
  25.aug. "Lokomotīve" iebrauc pusfinālā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda arī šogad iekļuva Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā četriniekā jeb pusfinālā. Pēdējā regulārā čempionāta mačā savā mototrekā ar 50:39 tika pārspēja vicelīdere Gņezno komanda "Car Gwarant Start".
 • "Loko" juniori - atkal turpat aiz trijnieka
  24.aug. "Loko" juniori - atkal turpat aiz trijnieka
  Otrajā Polijas junioru komandu čempionāta pusfinālposmā pēc kārtas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori paliek dažu punktu attālumā no uzvarētājiem un atkal - aiz pirmā trijnieka. Šoreiz tā notika Ļubļinā, kur "Loko" jaunā maiņa ar 18 punktiem ieņēma dalītu 4. vietu ar Gožuvas junioriem.
 • "Loko" juniori piektie Ļubļinā
  23.aug. "Loko" juniori piektie Ļubļinā
  Polijas junioru komandu čempionāta XII pusfinālposmā Ļubļinas mototrekā 5. vietu ieņēma Daugavpils "Lokomotīves" jaunie spīdvejisti, taču tikai divi punkti mūsējos šķīra no otrās vietas un tikai 4 punkti - no uzvarētājiem.
 • "Lokomotīvei" vajag punktu pēdējā pieturā
  22.aug. "Lokomotīvei" vajag punktu pēdējā pieturā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda piektdien (plkst. 19.30) savā mototrekā aizvadīs šīs sezonas pēdējo maču Polijas Nice līgas regulārajā čempionātā pret Gņezno "Car Gwarant Start" un tieši šajā mačā izšķirsies "Loko" liktenis - proti, būt vai nebūt pusfinālā.
 • "Loko" juniori trešie Tarnuvā
  22.aug. "Loko" juniori trešie Tarnuvā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori ieņēma 3. vietu Polijas junioru komandu čempionāta XI pusfinālposmā Tarnuvas mototrekā. Tikai par trim punktiem mūsu trio atpalika no uzvarētājiem Gdaņskas jaunajiem motobraucējiem.
 • lasīt vairāk