Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Leklērs: "Nākamgad mans mērķis būs izcīnīt F1 titulu"

Leklērs: "Nākamgad mans mērķis būs izcīnīt F1 titulu"
Šarls Leklērs
Foto: Alfa Romeo Sauber F1 Team

Jaunais autosporta talants Šarls Leklērs, kurš nākamgad pārstāvēs "Ferrari" komandu, atzinis, ka viņa mērķis būs kļūt par F1 čempionu, ja vien itāļu vienības sacīkšu mašīnas aizvien būs tikpat konkurētspējīgas.

Pēdējās desmitgadēs "Ferrari" komanda nav pieņēmusi sastāvā maz pieredzējušus pilotus, tomēr šoreiz ir citādi, jo jau savā otrajā F1 sezonā Leklēram, kurš pārstāv Monako karogu, būs iespēja startēt šīs vēsturiskās un ātrās vienības rindās. Sportista mērķi, par spīti pieredzes trūkumam, ir ambiciozi.

"Šobrīd ir grūti runāt, bet mans mērķis būs pēc iespējas labāk paveikt darbu ar tādu mašīnu, kāda man būs," viņš saka. "Šogad viņiem, manuprāt, ir uzvarēt spējīga tehnika, ar ko var izcīnīt titulu. Ja nākamgad būs tāpat, tad mans mērķis būs iegūt titulu, kas, protams, būtu liela lieta. Kā pilotam man vēl daudz jāaug, bet mērķis būs izcīnīt augstākos iespējamos rezultātus."

2007. gadā tobrīd tik tikko karjeru uzsākušais Lūiss Hamiltons "McLaren" sastāvā spēja konkurēt ar komandas biedru Fernando Alonso. Jautāts, vai Leklērs spēs pretoties četrkārtējā F1 čempiona Sebastiana Fetela ātrumam, viņš saka, ka pats vēl to nezina.

"Domāju, ka tādu jautājumu uzdod daudzi, esmu es gatavs vai nē," saka Leklērs. "Es pats nevaru atbildēt. Tomēr, ja paskatāmies uz Lūisa piemēru - viņš ieradās un uzreiz spēja būt ātrs. Es domāju, ka, ja spēj būt pietiekoši labs vienā komandā, lai gan pieredze vienmēr palīdz, tad vari būt labs arī braucot kādā no vadošajām komandām, jau ar pirmo gadu, kad ierodies "Formulā 1". Ja izrādīsies, ka neesmu pietiekoši labs vietai "Ferrari", tas būs normāli, ja mani nepaturēs."

Leklērs arī atzīst, ka viņam nebūs dots gads, lai mācītos, jo rezultāti tiks prasīti uzreiz: "Protams, man ir jāattīstās, tomēr es nedodos uz "Ferrari", lai mācītos. Šogad aizvadu labu sezonu, kurā daudz esmu iemācījies. Nākamgad būs vajadzīgi rezultāti, kā tas ir vienmēr, kad ierodies vienā no ātrākajām komandām. Nesaku, ka neko nemācīšos, jo man vēl daudz jāmācās, taču cīņai būšu gatavs daudz vairāk nekā šī gada sākumā."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

  -2 [+] [-]

, 2018-09-14 17:03, pirms 2 nedēļām
jebanāts 😭😭😭😭🤣🤣🙈 tituls viņam, ir tik pat tālu kā krievs no cilvēces 🤣🤣🤣

     [+] [-]

, 2018-09-14 17:15, pirms 2 nedēļām
Ja Ferrari uzmontēs ātrāko formulu, tad viss ir iespējams.

     [+] [-]

, 2018-09-14 17:18, pirms 2 nedēļām
Lai Eklēram veicas. Vēl 1 titula pretendents par ļaunu nenāktu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-09-14 17:27, pirms 2 nedēļām
Kapēc man ir priekšnojauta ka Fetels neļaus šim pasākumam notikt

     [+] [-]

, 2018-09-14 18:02, pirms 2 nedēļām
Pareizi būtu Leklerks

Jo**** katamarāns, Jūs redakcijā nevar vienoties, kā uzvārdus rakstīt? Latvijas, kjip, lielākais sporta portāls, bet katrs raksta kā grib. Celmiņ, beidz sū*** KHL un sāc darīt savu darbu, kā redaktors. Kauns vienkārši. Izdomājiet Raikonens vai Reikenens, Forsbergs vai Frošberjs un paliciet pie viena, nevis katrā rakstā savs.

  +2 [+] [-]

, 2018-09-14 18:06, pirms 2 nedēļām
Lai tik beigās nav Hamiltona un Alonso variants.

  -1 [+] [-]

, 2018-09-14 18:10, pirms 2 nedēļām
Pagaidām tukša runāšana no jaunekļa.

     [+] [-]

, 2018-09-14 18:25, pirms 2 nedēļām
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Lai tik beigās nav Hamiltona un Alonso variants.
zini , tas iedotu pamatīgu uguni F1 čempionātām , ja starp viņiem kašķis notiks

     [+] [-]

, 2018-09-14 18:30, pirms 2 nedēļām
Legleks līdz 2022 . gadam ir noslēdzis līgumu ar Ferrārī

     [+] [-]

, 2018-09-14 20:41, pirms 2 nedēļām
jā, tikai Leklērs ne tuvu nav Hamiltons... sasapņojies jau džeks par titulu

Tev jābūt autorizētam,