Latvijas 2017.gada inline hokeja izlase

Latvijas 2017.gada  inline hokeja izlase

Latvijas inline valstsvienības galvenais treneris Oļegs Sorokins nosaucis sastāvu pasaules čempionātam pirmās divīzijas grupā.

Pasaules čempionāts no 25.jūnija līdz 1.jūlijam norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā.

Latvijas valstsvienība pirmās divīzijas turnīrā spēlēs kopā ar Slovēniju, Argentīnu, Ungāriju, Austrāliju, Lielbritāniju, Jaunzēlandi, Brazīliju.

Pirmās divīzijas komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Katra vienība grupā izspēlēs viena apļa turnīru, bet pēc ieņemtajām pozīcijām tiks izspēlēti izslēgšanas mači, kur pirmās vietas ieguvēja izcīnīs ceļazīmi uz augstāko divīziju. Savukārt valstsvienības, kas neiekļūst “play off”, spēkosies par izdzīvošanu.

Turnīru Latvijas inline izlase sāks pret Lielbritāniju (25.jūnijs), pēc tam tiksies ar Austrāliju (26.jūnijs), bet D apakšgrupas pēdējā cīņā spēkosies ar Brazīliju.

Latvijas izlases sastāvs pasaules čempionātam:

Rustams Begovs, Vladislavs Koniševs, Artūrs Batraks, Aleksandrs Galkins, Jānis Golubovičs, Andris Siksnis, Edgars Kurmis, Rūdolfs Maslovskis, Rūdolfs Prūsis, Olafs Aploks, Gatis Sprukts, Artjoms Ogorodņikovs, Sandis Zolmanis, Renārs Kazānovs un Kristaps Krūze.

Tev jābūt autorizētam,

Turnīra tabulas

Augstākā līga

Amatieru līga

IIHF Pasaules Čempionāts 1 Divīzija

Kalendārs

Informatīvais atbalsts

Facebook.com


Draugiem.lv