Tradicionālais inline hokeja mini turnīrs!!!

Tradicionālais inline hokeja mini turnīrs!!!

28.maijā Olaines slidotavā, Kūdras ielā 5 no plkst.11:00 norisināsies gadskārtējais inline hokeja mini turnīrs par godu Olaines novada svētkiem.

Turnīrā piedalās 6 komandas.

IHK Jelgava
IHK vienviens.lv
IHK Olaine
IHK SKM
IHK Hokejam.lv
IHK Pirāti

Turnīrs tiek izspēlēts pēc apļa turnīra principa - katra komanda izspēlē ar katru komandu.
Turnīrā uzvar komanda ar vislielāko punktu skaitu.

Mini turnīra spēles noteikumi :
-Spēles laiks ir divi periodi pa 8 minūtēm (pirmais periods ''netīrais'' laiks, otrā perioda pēdējās 2-vas minūtes ''tīrais'' laiks).
-Par uzvaru komanda saņem 3 punktus. Par zaudējumu pēcspēles metienos saņem 1 punktu. Par uzvaru pēcspēles metienos komanda saņem 2 punktus. Par zaudējumu pamatlaikā komanda saņem 0 punktus.
-Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, uzvarētāju noskaidro ar vienu pēcspēles metienu katrai komandai. Ja uzvarētājs netiek noskaidrots ar viena pēcspēles metiena palīdzību - veic vēl vienu sēriju pa vienam metienam.
-Noraidījuma ilgums ir 1 min. 30 sec.
-Ja komanda saņem noraidījumu, kamēr iepriekšējais noraidījums vēl nav beidzies, tad tā paliek 3 spēlētāju sastāvā (1 vārtsargs, 2 laukuma spēlētāji).
-Ja vairākumā spēlējošā komanda izlaiž ripu no uzbrukuma zonas (sarkanā līnija), tad visiem komandas spēlētājiem ir jāpamet uzbrukuma zona un tikai tad, vienalga, vai spēlētājs ar vai bez ripas, var ieiet uzbrukuma zonā.

Interesenti un līdzjutēji laipni aicināti sekot līdzi turnīram un atbalstīt spēlētājus!!!

Tev jābūt autorizētam,

Turnīra tabulas

Augstākā līga

Amatieru līga

IIHF Pasaules Čempionāts 1 Divīzija

Kalendārs

Informatīvais atbalsts

Facebook.com


Draugiem.lv