Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource286 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource286), Fid:1397, Did:0, useCase: 0

Noskaidroti 2016.gada IIHF Kvalifikācijas turnīra dalībnieki

Lihc.lv
Lihc.lv

IIHF Pasaules čempionāta organizatori ir paziņojuši to valstu komandas, kuras piedalīsies 2016.gada Kvalifikācijas turnīrā, lai cīnītos par ceļazīmi uz 2017.gada Pasaules čempionātu Inline hokejā.

Kvalifikācijas turnīrs notiks 3 reģionos. Latvijas izlase piedalīsies Eiropas Kvalifikācijas turnīrā, kurā savu dalību ir pieteikušas 9 valstis:

Austrija
Beļģija
Bulgārija
Maķedonija
Īrija
Latvija
Serbija
Turcija
Izraēla

Turnīrs norisināsies laika periodā līdz 2016.gada 30.jūnijam. Pašlaik vēl nav pieejama informācija par konkrētiem turnīra norises datumiem kā arī par norises vietu. Zināms, ka rīkot pie sevis turnīru ir pieteikušās Austrija, Beļģija, Bulgārija un Turcija.

Atgādināsim, ka 2015.gada pasaules čempionātā Latvijas izlase Pirmajā divīzijā 8 komandu konkurencē palika 6.vietā, kas automātiski mūsu izlasi novirzīja uz Kvalifikācijas turnīru. No Pirmās divīzjas izkrita arī Austrijas un Bulgārijas izlases, savukārt Horvātijas valstsvienība, iegūstot 1.vietu Pirmajā divīzijā, izcīnīja tiesības spēlēt 2017.gada Pasaules čempionāta Augstākajā divīzijā.

Pārējos 2 reģionos Kvalifikācijas turnīrā dalību ir pieteikušas:
Amerikas turnīrā pagaidām tikai Brazīlija.
Āzijas/Okeānijas turnīrā: Honkonga, Indija, Japāna, Malaizja, Jaunzēlande un Singapūra.

Sekojiet informācijai: Latvijas Inline Hokeja Centrs

Turnīra tabulas

Augstākā līga

Amatieru līga

IIHF Pasaules Čempionāts 1 Divīzija

Kalendārs

Informatīvais atbalsts

Facebook.com


Draugiem.lv